Čistá

31. května 2010 v 18:12 | P+M

Kamenná Horka - Čistá 1:0

Domácí měli od začátku převahu, jenže naráželi na zformovanou obranu soupeře. Až na velký počet rohů si v první půli nevytvořili vážnější šanci, ani hosté dopředu nic nepředvedli. Druhá půle už byla vyrovnanější. Rozhodnutí přišlo v 68. minutě, kdy se Horce povedla parádní akce po ose Lelek - Jiroušek - Škáva. Opět Škáva trefil brzy nato tyčku a nakonec domácí málem o výhru přišli poté, co v 87. minutě hlavičkoval nekrytý čistecký střelec D. Nepraš těsně vedle.
Fakta - branka: Škáva. Rozhodčí: P. Dvořák (Svitavy). ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:0.
Sokol Kamenná Horka: Hasenöhrl - Mach, Chaloupka, Lustyk, Tesař, Bednář, Lelek, Jiroušek, Škáva, Benc, Bubela (Weber, Dokoupil).
Sokol Čistá: Boštík - Čapek, Kostlán, Tomášek, J. Kmošek, Peřina, Rožek, Severa, O. Nepraš, Sedláček, D. Nepraš (P. Kmošek, Krátký).